Nieuws - 16 jun 2022

één flexibel team

BoschSlabbers is in de ruim dertig jaar dat we bestaan getransformeerd van twee zelfstandig werkende locaties naar één hecht team verspreid over Nederland. Wij hechten waarde aan het samen met en bij elkaar werken, iets wat wij dagelijks doen vanuit drie locaties in Nederland. Om het samenwerken van ons team te bevorderen, is besloten om de fysieke locaties dichter bij elkaar te brengen. Daarom gaan we vanaf 15 juli 2022 van Middelburg naar Bergen op Zoom. Tezamen met de vestigingen Den Haag en Maarn vormen we zo een stevige basis met goede slagkracht van waar wij opdrachten in heel Nederland met veel enthousiasme blijven doen.

Tegelijkertijd hebben we geleerd van de Corona crisis. Het online werken biedt kansen om vanuit huis efficiënter, interactiever en meer gefocust te werken met collega’s en onze opdrachtgevers. Dit is iets wat we met zijn allen blijven doen. We creëren flexibiliteit in het werken; van inspirerend samenwerken in onze fijne ateliers tot rustig en gefocust in je eigen omgeving, wellicht dicht bij een project. Op deze manier zijn wij er van overtuigd dat we ons huidige netwerk en opdrachtgevers ook in de toekomst blijven bedienen.  

Nieuws - 16 jun 2022

één flexibel team

BoschSlabbers is in de ruim dertig jaar dat we bestaan getransformeerd van twee zelfstandig werkende locaties naar één hecht team verspreid over Nederland. Wij hechten waarde aan het samen met en bij elkaar werken, iets wat wij dagelijks doen vanuit drie locaties in Nederland. Om het samenwerken van ons team te bevorderen, is besloten om de fysieke locaties dichter bij elkaar te brengen. Daarom gaan we vanaf 15 juli 2022 van Middelburg naar Bergen op Zoom. Tezamen met de vestigingen Den Haag en Maarn vormen we zo een stevige basis met goede slagkracht van waar wij opdrachten in heel Nederland met veel enthousiasme blijven doen.

Tegelijkertijd hebben we geleerd van de Corona crisis. Het online werken biedt kansen om vanuit huis efficiënter, interactiever en meer gefocust te werken met collega’s en onze opdrachtgevers. Dit is iets wat we met zijn allen blijven doen. We creëren flexibiliteit in het werken; van inspirerend samenwerken in onze fijne ateliers tot rustig en gefocust in je eigen omgeving, wellicht dicht bij een project. Op deze manier zijn wij er van overtuigd dat we ons huidige netwerk en opdrachtgevers ook in de toekomst blijven bedienen.